Nieuwjaarswens

01 januari 2019


Beste leden,
 
2019 is gestart, een nieuw jaar staat voor ons om in te vullen. Een jaar om samen onze vereniging verder te laten ontwikkelen. 
Nog even terugkijkend op het vorig jaar kan ik voluit zeggen ontzettend trots te zijn op onze club. Een keurig en fraai onderhouden tennispark, een kantine waar het heel goed vertoeven is, een groot aantal activiteiten en wedstrijden op de kalender en vele vrijwilligers die ervoor zorgden dat onze tennisvereniging een vereniging is waar je prima kunt sporten en je vele sociale contacten kunt onderhouden. 
 
Tennis is een populaire sport. Veel leden staan regelmatig op de tennisbaan. Iedereen kan leren tennissen, de sport is flexibel in te passen in je leven, is goed voor je gezondheid en geschikt voor alle leeftijden. Laten we in dit nieuwe jaar vooral deze voordelen van tennissen bij onze vereniging uitdragen naar buiten. 

Ik wens u mede namens alle bestuursleden een sportief en gezond 2019 toe. 

Paul Mokkink
Voorzitter HLTC Het Elderink

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0575 462 636

H.L.T.C. Het Elderink

Elderinkweg 7
7255 KA Hengelo gld