Versoepelingen corona maatregelen vanaf 25 september

23 september 2021


Inmiddels spelen we weer competitie en zijn ook de clubkampioenschappen geweest. De kantine is open en de toss wordt druk bezocht. We zien dat iedereen hiervan geniet en zich zo goed mogelijk probeert te houden aan de geldende corona maatregelen. We vinden het als bestuur van belang om onze leden te informeren wat de nieuwe coronamaatregelen voor onze vereniging betekenen ingaande op 25 september.  

De KNLTB zegt het volgende over deze aangekondigde verandering:

‘’Vanaf 25 september vervalt de 1.5 meterregel, maar er gelden nog wel enkele voorwaarden om de verspreiding van het coronavirus te beperken. Zo is voor het gebruik maken van de horeca een coronatoegangsbewijs nodig, ook op sportlocaties. Dit geldt alleen binnen, want het kabinet heeft de maatregelen voor de horeca buiten wat versoepeld. Voor de sport zijn enkele uitzonderingen gemaakt voor niet-horeca gerelateerd gebruik van het clubhuis of de sportkantine. In november bekijkt het kabinet de situatie opnieuw en bepaalt dan welke maatregelen nog nodig zijn’’. 

Dit heeft vanzelfsprekend ook consequenties voor onze vereniging. We hebben vanuit het bestuur hierdoor de volgende interne afspraken bedacht:

 • De basisgedachte is dat mensen die het park bezoeken een eigen verantwoordelijkheid voelen om zich aan de geldende maatregelen te houden
 • De kleedkamers en de toiletten zijn via buiten te bereiken en deze zijn voor eenieder toegankelijk zonder een geldige QR-code
 • Ditzelfde geldt voor het terras
 • Het verzoek is om iemand met een ‘’groen scherm met vinkje’’ (na check QR-code) de drankjes te laten halen
 • Iemand met een "rood scherm" mag niet in de kantine komen en moet dus buiten moet blijven op 1,5 mtr afstand van de anderen
 • Wat betreft de competitie zorgen de teamcaptains ervoor dat van alle leden van het eigen- en het bezoekende team de QR-code gescand is (scanner app is gemakkelijk te downloaden (zoek op QR code scanner) en het ID-bewijs gecheckt is
 • Het is verstandig om de tegenstander vooraf te informeren over de regels bij ons op de club. Ook deze actie ligt bij de teamcaptains 
 • Zodra de QR-codes gescand zijn, geeft de captain dit door aan de bardienst
 • Bij overige gasten is de bardienst verantwoordelijk voor het scannen van de QR-codes (telefoon met app is aanwezig)
 • Bovenstaande regels gelden niet alleen voor de competitie, maar ook voor de Tossavond en de andere avonden dat er getennist wordt
 • We hopen met deze bovenstaande afspraken dat we samen op een veilige manier kunnen blijven tennissen!

Sportieve groet,

Het bestuur

Nieuwscategorieën